וטורי ניהול אחזקות | אודותינו

מתקשים להתמודד עם תחזוקת הבניין? ניהול בניין מהווה מעמסה כבדה על וועד הבית. בכל פעם שיש תקלה, צריך להזמין בעל מקצוע מתאים וצריך לעקוב אחר הביצוע. גם הניקיון וחזות המבנה לא מספקים ואתם מצפים ליותר. בכדי להתמודד בקלות וביעילות עם האתגר של שמירה על תרבות הדיור עדיף לפנות לגוף שלוקח עליו אחריות מלאה על כל צרכי הניהול וההחזקה במקום.

"וטורי ניהול אחזקות" מהווה כתובת מושלמת עבור כל ענייני האחזקה עבור בנייני מגורים פרטיים וכן מבני משרדים. אנו מספקים מעטפת שירותית חלקית או מלאה עבור וועדי בית המעוניינים להעלות את איכות ורמת החיים במקום.

כתובת אחת לכל עניין

אנו ב"ווטורי ניהול אחזקות" מאמינים ששירות טוב צריך להיות פשוט, אמין ואפקטיבי. תדמיינו איך כל יום אתם פותחים את דלת הכניסה המצוחצחת, ריח של ניקיון עולה מהרצפה הבוהקת. אתם נכנסים למעלית, מביטים במראה ומחייכים.. מרגישים שניקו פה לא מזמן. אין מדובר בהגזמה שכן כך נראה ומרגיש בניין המנוהל היטב.

לנוסף לניקיון אנו דואגים לשלמות המבנה וכל המערכות הפועלות בו. אנו מבצעים עבודות תחזוקה שוטפות הכוללות גינון, ניקיון ואף ניקוי חלונות בגובה. כמו כן, אנו מבצעים טיפול שוטף לתאורה, גנרטורים, מערכות לחץ מים ועוד.

לקוחות רבים מעדיפים שנבצע גם גביה שכן הדבר חוסך טרדה רבה וכן ויכוחי שכנים מיותרים. כשיש גוף ניטראלי הפועל מטעם וועד הבית, הגביה קלה, פשוטה ומתבצעת בזמן לשביעות רצונם של כל הצדדים.

זמינות גבוהה לכל בעיה

דליפה בצנרת המים, בעיות בחשמל, סתימות ביוב ועוד, עלולים לשבש את שגרת החיים והעבודה לחלוטין. במיוחד נכון הדבר בשעות הקטנות של הלילה. יש קושי רב למצוא טכנאי אמין וזמין ולעיתים יש צורך להמתין זמן רב עד שהוא מגיע תוך המתנה מורטת עצבים. אין יותר צורך לשמור על אוסף מגנטים של טכנאים וגם לא לחפש המלצות בטלפון. פשוט מתקשרים אלינו או שולחים מסרון ואנחנו בדרך אליכם עם פתרון אפקטיבי.

ומה עם המחיר? תופתעו לגלות שקבלת שירות תחזוקה מלא, אינו יקר כלל וכלל. למעשה מדובר בחיסכון משמעותי בזמן וטרדה הפועלים לטובתכם. את התוצאה הסופית מרגישים יום יום, בסביבה נעימה ואווירה חיובית המקרינה על המקום כולו. אל תתפלאו, אם יבקשו מכם גם בשנה הבאה להיות בוועד הבית. למידע נוסף על שירותי ניהול אחזקות אצלנו צרו קשר עכשיו במספר 1234567 או השאירו פרטים ונחזור אליכם עם פתרון שמתאים לצרכים שלכם בדיוק.

וטורי ניהול אחזקות